اصفهان جوش > حفاظ در اصفهان > حفاظ پنجره در اصفهان

انواع حفاظ پنجره در اصفهان

حفاظ پنجره چیست؟ | اصفهان جوش

جنس انواع حفاظ پنجره در اصفهان

حفاظ پنجره در اصفهان بر اساس طرح ها و مواد بکار برده شده به این صورت طبقه بندی و معرفی می گردند:
حفاظ پنجره در اصفهان از جنس پروفیل

این نوع حفاظ ساده ترین نوع و همچنین مستحکم ترین نوع حفاظ پنجره اصفهان به شمار می رود. این نوع حفاظ پنجره در طرح های آجر چینی، حفاظ پنجره نامنظم و میله های ساده طراحی و تولید می شود. ساخت حفاظ پنجره در اصفهان با جنس پروفیل توسط تیم تخصصی اصفهان جوش صورت می گیرد.
حفاظ پنجره اصفهان از جنس استیل

این نوع از حفاظ پنجره اصفهان از فلز استیل ساخته شده و با روحیه افراد بسیار سازگار می باشد و نمای زیبایی را به ساختمان خواهد بخشید. حفاظ پنجره استیل تا حدودی استقامت کمتری نسبت به سایر حفاظ های پنجره دارد.
حفاظ پنجره در اصفهان از جنس فرفورژه

این دسته از حفاظ پنجره اصفهان دسته ای نامحدود بوده و به ضرص قاطع می توان بیان کرد گروهی بی انتها در زمینه طراحی و ساخت حفاظ پنجره در اصفهان می باشند. گروه تخصصی اصفهان جوش همواره تلاش دارد تا با استفاده از تجربه ی کارشناسان خود، ساخت و ساز جدید و مشتری پسندی را به شما عزیزان عرضه دارد.

حفاظ پنجره در اصفهان | اصفهان جوش

حفاظ پنجره فرفورژه | اصفهان جوش

حفاظ پنجره فرفورژه چیست؟

مشخصا هر ساختمان و هر نمایی علاوه بر زیبایی به محافظت نیز نیاز مبرم دارد. محتمل است در بسیاری از نماهای ساختمان و در قسمت های دیگر پنجره هایی نصب گردیده باشند که از ملزومات هر ساختمان به شمار می رود. این پنجره ها در اکثر مواقع نیاز به حفاظ دارند تا از خطراتی مثل ورود غیر مجاز افراد به منزل، دزدی و سایر موارد در امان باشند.
انواع متفاوت و مختلفی از حفاظ پنجره موجود است ولی یکی از بهترین نوع آن، حفاظ پنجره فرفورژه می باشد چرا که هم مقاومت بالایی دارد هم اینکه در برابر کثیف شدن و آلودگی های خارجی که ممکن است بوجود بیاید در امان می باشد. از طرفی نیز به وقت نماشویی نیز راحت تر شسته می گردد.


حفاظ پنجره فرفورژه برای محافظت در برابر آسیب های خارجی استفاده می گردد. حتی در مواردی که شیشه پنجره دوجداره می باشد نیز برای آن از حفاظ استفاده می نمایند. چرا که محتمل است شیشه دو جداره نیز در اثر اصابت سنگ یا پرتاب شدن اشیاء سنگین به سمت آن آسیب جدی ببیند و اینجا ست که حفاظ پنجره فرفورژه اصفهان وظیفه ی مهم و خطیری را که همان حفاظت می باشد را بر عهده می گیرد.
حفاظ پنجره فرفورژه اصفهان و در کل هر حفاظی که برای پنجره استفاده می گردد می بایست یکسری استاندارد ها را داشته باشد و برخی نکات در طراحی آن حتما رعایت گردد. یکی از این نکات تنظیم بودن نور وارد شده به داخل از حفاظ پنجره و داشتن دید کافی با وجود حفاظ پنجره فرفورژه به دنیای بیرونی است. این حفاظ ها باید طوری طراحی و نصب گردند که نورگیری خانه از میان نرود و علاوه بر داشتن دید کافی نورگیری لازم را نیز داشته باشیم.
حفاظ پنجره فرفورژه
از نوع حفاظ هایی است که در امر طراحی دکوراسیون داخلی بسیار تاثیرگذار خواهد بود یعنی با طراحی های مختلفی که بر روی آن انجام می گردد می توانیم از آن به عنوان فاکتورهایی برای بهتر و شیک تر کردن خانه و محل کار بهره برد.

حفاظ پنجره فرفورژه چیست؟ | اصفهان جوش
حفاظ پنجره دوجداره | اصفهان جوش

حفاظ پنجره دوجداره

با توجه به گسترش روزافزون استفاده از پنجره دوجداره و مزایای آن می توان اشاره داشت که حفاظ پنجره دوجداره نیز بازار خاص و مشتریان خود را دارا می باشد. با نصب این نوع از پنجره ها می توان امنیت و ایمنی هر چه بیشتر را برای ساختمان فراهم آورد. در اینجا تلاش می کنیم تا مطالبی را در مورد انواع حفاظ پنجره دو جداره به شما انتقال دهیم.
نصب حفاظ برای پنجره دوجداره

قبل از هر چیزی می بایست ابتدا اقدام به نصب پنجره دوجداره نمایید و پس از اندازه گیری دقیق ابعاد پنجره نسبت به خرید و یا سفارش ساخت حفاظ پنجره در اصفهان اقدامات لازم را مبذول فرمایید.
انواع حفاظ پنجره دوجداره در اصفهان

یکی از نکات مورد توجه در ساختمان سازی استفاده از درب و پنجره هایی ست که در عین زیبایی و مقاوم بودن از ورود سارقان به داخل ساختمان نیز ممانعت به عمل آورند. از این رو انواع درب های ضد سرقت و همچنین انواع حفاظ پنجره در اصفهان تولید و در بازار موجود می باشد. نکته دیگر اینکه بکار گرفتن حفاظ پنجره دوجداره از وارد آمدن ضربات و فشار به شیشه نیز جلوگیری می نماید. حفاظ های پنجره از جنس فلزهایی مانند آهن، آلومینیوم و استیل بوده و به صورت ساده و فرفورژه وجود دارند.


نکاتی در مورد حفاظ پنجره دوجداره | اصفهان جوش نکاتی در مورد حفاظ پنجره دوجداره | اصفهان جوش
مدل های حفاظ برای پنجره دوجداره
_ حفاظ رول شونده
_ حفاظ آکاردئونی
_ حفاظ ابرویی
مزایای استفاده از حفاظ پنجره دوجداره

_ جلوگیری از ورود سارقین به داخل ساختمان
_ جلوگیری از وارد شدن فشار و ضربه به شیشه
_ ایجاد حس آرامش و امنیت بیشتر برای اهالی ساختمان

آشنایی با انواع حفاظ پنجره در اصفهان

افزایش میزان سرقت، عدم وجود گشت ‌های شبانه در محل و مناطق مختلف، ایمن نبودن پنجره‌ها و راه‌های ورودی منزل و ... تنها بخشی از دلایلی می باشند که باعث می گردد به سراغ نصب انواع حافظ پنجره بروید. میله‌ های محافظ پنجره اغلب فلزی می باشند و روی قاب پنجره از داخل یا بیرون نصب می گردند. انواع حافظ پنجره در اصفهان را از لحاظ کاربرد می توان به سه دسته تقسیم‌ بندی نمود:
۱) میله‌های حفاظ با قابلیت جابه‌جایی: این حفاظ ‌ها را احتمالا در درب‌های آپارتمان‌ها یا خانه‌های ویلایی مشاهده کرده اید. در طول روز جمع می‌شوند و برای هنگام شب دوباره باز می گردند. این حفاظ‌ پنجره در اصفهان را می‌توان از انواع تاشو به شمار آورد که به حفاظ آکاردئونی نیز معروف می باشند.
۲) میله‌های آونگی با قابلیت چرخش: مزیت این حفاظ‌ پنجره اصفهان، راحتی در تمیز کردن پنجره، در مواقع ضروری می باشد. این حفاظ‌ پنجره به یک مکانیزم بازشونده و دسترسی سریع مجهز می باشند که تنها از داخل خانه قابل اجرا خواهد بود.
۳) حفاظ‌های دائمی: این نوع حافظ‌ پنجره در اصفهان یک بار نصب می گرند و به مدت طولانی قابل استفاده خواهند بود. حفاظ دائمی پنجره در سه دسته تقسیم بندی می شود که عبارتند از:

آشنایی با انواع حفاظ پنجره در اصفهان | اصفهان جوش

انواع حفاظ پنجره در اصفهان | اصفهان جوش

_ حفاظ پنجره مشبک
به شکل توری هستند، ظاهر چندان مطلوبی ندارند، به صورت کشویی نیز قابل نصب هستند، عموما برای منازل استفاده نمی شوند.
_ حفاظ پنجره میله‌ای
اندازه این نوع حفاظ پنجره اصفهان توسط مشتری تعیین می شود، دو مدل داخلی و بیرونی دارند برای منازل کاربرد فراوانی دارند.
_ حفاظ پنجره سفارشی (دکوراتیو)
ایمنی و زیبایی را به صورت همزمان دارند، بسیار ایمن و مناسب برای منازل می باشند.

مقالات مرتبط