اصفهان جوش > حفاظ در اصفهان > حفاظ دیوار در اصفهان > حفاظ دیوار بوته ای در اصفهان

شناسایی حفاظ دیوار بوته ای در اصفهان

شناسایی حفاظ دیوار بوته ای در اصفهان | اصفهان جوش

توضیحاتی در مورد حفاظ دیوار بوته ای

شکل ظاهری حفاظ بوته ای اصفهان که توسط تیم تخصصی اصفهان جوش تولید می شود به گونه ای ست که در عمل عبور از آن امکان پذیر نمی باشد. این حفاظ دارای سرهای تیز به صورت نامنظم می باشد. سرنیزه های کوتاه و بلند به صورت فشرده در این حفاظ وجود دارند. اگر از نزدیک به نرده بوته ای بنگرید به یاد بوته های خار بیابانی خواهید افتاد. بوته های خار در مناطق خشک می رویند و دارای شاخه های نامنظم و پر از تیغ های کوچک هستند. سر نیزه های کوچک در لا به لای نرده های بوته ای همین حس خطر را ایجاد می نمایند. این سازه امنیتی از انواع حفاظ فلزی روی دیوار می باشد که در داخل اصفهان نیز تولید می گردد. بعضی افراد حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار بوته ای را یکی می انگارند.
حفاظ دیوار بوته ای
جزء حفاظ‌ های نسل جدید محسوب می شود و دقیقاً به همین شکل، عمر چندانی ندارد. اکثرا برای دیوار منازل و دیوار ساختمان‌هایی که فضاهای باز مانند بالکن، حیاط یا حیاط خلوت دارند به کار می‌رود و به دلیل استحکام، زیبایی، قابلیت ساخت جهت انواع عرض و طول و ارتفاع و تراکم، و ضریب بالای افزایش امنیت، با استقبال عمومی مواجه شده است. در واقع شاخه های بسیار زیاد از میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکم بالایی که دارند به هر کس که بخواهد از آنها عبور کند آسیب شدیدی می‌رسانند به صورتی که مانع عبور می‌شوند و بدین صورت ساختمان شما را ایمن نگه می‌دارند.

توضیحاتی در مورد حفاظ دیوار بوته ای | اصفهان جوش

قیمت حفاظ بوته ای اصفهان | اصغهان جوش

قیمت حفاظ بوته ای اصفهان

مواد اولیه ساخت نرده حفاظ بوته ای اصفهان می بایست از قطعات فلزی مرغوب باشد. استفاده از آهن ضایعاتی در ساخت حفاظ ابدا توصیه نمی گردد. قیمت حفاظ بوته ای اصفهان با کیفیت فلز مصرفی، ارتفاع نرده، عرض و تراکم حفاظ ارتباط مستقیم دارد. شما عزیزان می توانید برای آگاهی از قیمت حفاظ بوته ای اصفهان به سایت اصفهان جوش مراجعه کنید و با تماس با کارشناسان ما اطلاعات لازم را کسب فرمایید.

ویژگی های حفاظ دیوار بوته ای

ویژگی های حفاظ دیوار بوته ای در اصفهان عبارتست از:
_ قابل استفاده در منازل
_ قابل استفاده در ساختمان های اداری و تجاری
_ نگهبان شبانه روزی بدون خستگی
_ عدم امکان عبور از بین نرده ها و یا بالای نرده ها
_ بسیار امن و مستحکم
_ زیبایی و شکیل بودن حفاظ بوته ای
_ ارتفاع زیاد نرده های حفاظ دیوار بوته ای اصفهان
_ تراکم مناسب حفاظ دیوار بوته ای در اصفهان
بهترین نمونه های حفاظ دیوار بوته ای در اصفهان را از تیم متخصص اصفهان جوش بخواهید.

ویژگی های حفاظ دیوار بوته ای | اصفهان جوش

نکاتی در مورد ارتفاع حفاظ دیوار بوته ای اصفهان | اصفهان جوش

نکاتی در مورد ارتفاع حفاظ دیوار بوته ای اصفهان

مبحث ارتفاع و تراکم مربوط به حفاظ پنجره در اصفهان، حفاظ دیوار حیاط اصفهان و حفاظ درب آکاردئونی اصفهان اهمیت بیشتری دارد. میزان ارتفاع حفاظ دیوار بستگی به ارتفاع دیوار خواهد داشت. برای اینکه دیوار غیر قابل نفوذ باشد لازم است تا اندازه حفاظ با ارتفاع بیشتر انتخاب گردد. روی درب پارکینگ و قسمت طاقی از نرده و حفاظ کوتاه تر می توان برای پوشش کامل بالای درب بهره گیری نمود. نرده حفاظ دیوار بوته ای در ارتفاع ۷۰، ۸۰، ۹۰، ۱۰۰ و ۱۲۰ سانتی متر توسط سایت اصفهان جوش تولید می گردد. برای موارد خاص و بنا به سفارش مشتری امکان ساخت نرده با ارتفاعات مختلف تیز وجود دارد.


نکاتی در مورد تراکم حفاظ دیوار بوته ای اصفهان

علاوه بر ارتفاع حفاظ دیوار بوته ای میزان فشردگی نرده و تراکم آن نیز اهمیت زیادی دارد. برای اینکه امکان عبور از لا به لای نرده ها وجود نداشته باشد باید بالاترین میزان تراکم را در حفاظ دیوار بوته ای اجرا نمود. عموما میزان عرض استاندارد حفاظ بوته ای اصفهان بین ۵۰ تا ۷۵ سانتی متر تخمین زده می شود. در حال حاضر نرده بوته ای تولید شده توسط تیم اصفهان جوش به صورت شاخه ای و در طول دو متری ساخته می گردد. تک شاخه های آماده دارای تراکم متفاوتی هستند. تمام طول حفاظ دیوار بوته ای با هر تراکمی که باشد دارای سر نیزه های تیز و برنده می باشد. این سر نیزه ها در تمامیِ عرض حفاظ بوته ای اصفهان به صورت نامنظم پخش گردیده اند به صورتی که حتی یک کودک نیز نمی تواند از بین حفاظ بوته ای اصفهان عبور نماید.

نکاتی در مورد تراکم حفاظ دیوار بوته ای اصفهان | اصفهان جوش
مزایای حفاظ دیوار بوته ای | اصفهان جوش

مزایای حفاظ دیوار بوته ای

حفاظ دیوار بوته ای در مقایسه با دیگر انواع حفاظ ساختمان، مزیت‌هایی دارد که عبارتند از:
_ تراکم و استحکام زیاد
_ امنیت بالا
_ نصب سریع
_ قیمت مناسب
_ ظاهر زیبا


اتصالات نرده حفاظ بوته ای

تک شاخه های دو متری نرده حفاظ بوته ای اصفهان در کارگاه تیم تخصصی اصفهان جوش تولید می شود. برای اتصال نرده و سر نیزه ها از جوش ۲ CO استفاده می گردد. جوشکاری اتصالات حفاظ دیوار بوته ای با دستگاه های جوش ۲ CO موجب استحکام بیشتر این سازه امنیتی می شود و کیفیت نقاط جوشکاری را افزایش خواهد داد. پس از ساخت نرده های حفاظ بوته ای اصفهان و به هنگام نصب روی دیوار از جوشکاری در محل استفاده می گردد. نصب حفاط بوته ای به اندازه ساخت آن اهمیت خواهد داشت. استفاده از جوش های ضعیف، حفاظ بوته ای را در معرض آسیب قرار خواهد داد.

اتصالات نرده حفاظ بوته ای | اصفهان جوش

انواع اتصالات نرده حفاظ بوته ای | اصفهان جوش

نرده حفاظ دیوار حیاط
شکی وجود ندارد که حفاظ دیوار بوته ای در کاهش وقوع جرم و سرقت نقش بسزایی خواهد داشت. همه برج های مسکونی، آپارتمان ها، ساختمان های تجاری، انبارهای خارج از شهر، محوطه های کارگاهی و ... می بایست با یکی از انواع حفاظ دیوار، محفاظت گردند. اشتباه بزرگی است که تنها از استحکامات امنیتی بر روی درب ورودی ساختمان استفاده شود. لازم است تا بر روی همه ورودی ها از جمله دیوار و بالکن ها نیز، نرده های حفاظ از جمله حفاظ دیوار بوته ای نصب گردد.
نرده فلزی بالکن

نرده های بالکن برای جلوگیری از سقوط اشیاء و ایمنی افراد نصب می گردند. اما در واحدهای طبقه اول پسندیده تر است از نرده حفاظ بوته ای برای جلوگیری از ورود سارقین بهره گیری گردد. حفاظ دیوار بوته ای و نرده فلزی بالکن هر دو مانع مناسبی ایجاد خواهند کرد. عرض حفاظ بوته ای و سر نیزه های تیز آن بهترین محافظ در ورودی بالکن های در معرض خطر محسوب می شوند.


حفاظ دیوار؛ امینی و آسایش

اصولا دیوارهای کوتاه سهل ترین راه برای ورود سارقین به داخل منازل می باشند. با نصب نرده حفاظ روی دیوار و بهره گیری از انواع حفاظ فلزی می توان فضای محوطه اصلی ساختمان را از گزند سارقین حفظ کرد. انواع حفاظ آکاردئونی در اصفهان، حفاظ پنجره در اصفهان، حفاظ دیوار در اصفهان، حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان و حفاظ دیوار بوته ای می توانند مانعی غیر قابل نفوذ بر روی دیوار ایجاد نمایند. در صورتی که دیوارها کوتاه است و یا در منطقه ای خلوت ساکن باشید، مشکلات بیشتری نیز خواهید داشت. در نبود ساکنین می بایست راهکاری منطقی برای ورود سارقین به فضای داخل ساختمان به کار گرفته شود. بسیاری از سرقت ها به دلیل عدم استفاده از حفاظ و نرده اصفهان روی دیوار صورت می گیرد.

حفاظ دیوار؛ امینی و آسایش | اصفهان جوش

مقالات مرتبط