اصفهان جوش > حفاظ در اصفهان > حفاظ دیوار در اصفهان > حفاظ دیوار شاخ گوزنی در اصفهان

معرفی حفاظ دیوار شاخ گوزنی در اصفهان

معرفی حفاظ دیوار شاخ گوزنی در اصفهان | اصفهان جوش

حفاظ دیوار شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ دیوار شاخ گوزنی همانگونه که از نامش مشخص است حفاظ روی دیوار می‌باشد و از قدیم تا به امروز جز محبوب ترین حفاظ فلزی دیوار محسوب می گردد. حفاظ دیوار شاخ گوزنی عموما از ورود سارقین به منزل جلوگیری می‌کند و تا نود درصد از سرقت جلوگیری کرده و امنیت بسیار بالایی را دارا می باشد. حفاظ دیوار شاخ گوزنی مستقیما روی دیوار نصب شده و علاوه بر کاربرد امنیتی، جلوه بسیار زیبایی به ساختمان، ویلا و یا مجتمع مسکونی خواهد بخشید. حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد تولیده شده است و دارای چندین خار است و الهام گرفته شده از شاخ گوزن می‌باشد. نوع نوک های حفاظ دیوار شاخ گوزنی، پرسی بوده که اندازه اش حدود ده سانتی متر می باشد و بسیار تیز است که مانع عبور سارقین خواهد شد. البته حفاظ دیوار شاخ گوزنی دارای چندین مدل به صورت پر تراکم و کم تراکم می باشد که بسته به نیاز و سلیقه مشتری انتخاب می گردد.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی چیست؟ | اصفهان جوش

نکاتی در مورد حفاظ دیوار شاخ گوزنی | اصفهان جوش

نکاتی در مورد حفاظ دیوار شاخ گوزنی

• بسیار مقاوم
• فوق العاده زیبا
• دارای خارهای بسیار تیز
• تراکم بسیار زیاد
• مناسب برای ویلا، باغ، مجتمع های مسکونی و اداری
حفاظ دیوار شاخ گوزنی
در رنگ های مختلف تولید می گردد و هیچ گونه محدودیت رنگی نخواهد داشت و توسط مشتری انتخاب می‌گردد. به دلیل بالا بودن کیفیت رنگ پودری در هیچ یک از مناطق جغرافیایی و شرایط آب و هوایی مختلف زنگ زده گی وجود نخواهد داشت.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی در اصفهان

امنیت منازل موضوع مهمی می باشد که باید مورد توجه قرار داده شود بالاخص هنگامی که ساکنین آن قصد سفر دارند. پس ایمنی خانه از اولین اولویت ‌هایی است که قبل از ترک منزل باید به آن توجه نمود.
با کنترل دسترسی‌ها و حفاظت از اموال خود می‌توانید خانه خود را در برابر ورود افراد غیر مجاز ایمن‌ سازید و با خیال آسوده به سفر بروید. استفاده از انواع روش‌های حفاظتی مثل بهره‌گیری از دوربین ‌های مداربسته، بستن حفاظ‌هایی مثل حفاظ دیوار شاخ گوزنی بروی دیوار حیاط از جمله کارهایی می باشد که می‌ تواند مانع ورود سارقین به داخل خانه گردد. حال باید در مورد میزان قیمت حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان اطلاعاتی را شما منتقل کنیم. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان تحت تأثیر این عوامل قرار خواهد داشت:

قیمت نرده حفاظ دیوارشاخ گوزنی | اصفهان جوش

حفاظ در اصفهان - نرده حفاظ دیوارشاخ گوزنی | اصفهان جوش

_ میزان تراکم حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان.
_ ابعاد حفاظ دیوار شاخ گوزنی در اصفهان.
_ جنس حفاظ دیوار شاخ گوزنی در اصفهان.
_ ارتفاع حفاظ دیوار شاخ گوزنی.
_ میزان جوشکاری برای نصب حفاظ دیوار شاخ گوزنی.


مراحل ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی، با توجه به سفارش و نیاز مشتری و نوع دیوار ساختمانی که نرده و حفاظ دیوار شاخ گوزنی در اصفهان باید نصب گردد در ابعاد مورد نیاز وی قابل ساخت و تولید خواهد بود. ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی مانند ساختن سایر انواع حفاظ فلزی ساختمان دارای مراحلی به شرح زیر است:
_ انتخاب میلگرد مناسب برای ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی.
_ برشکاری میلگرد ها برای ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی.
_ خم کاری میلگرد ها با استفاده از دستگاه پرس برای ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی.
_ جوشکاری قطعات برش داده شده ی میلگرد برای ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی.
_ حمل و نقل حفاظ دیوار شاخ گوزنی به محل مورد نظر برای نصب.
_ رنگ آمیزی میلگرد های جوشکاری شده.

مراحل ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی | اصفهان جوش
ابعاد حفاظ شاخ گوزنی | اصفهان جوش

ابعاد حفاظ شاخ گوزنی

عموما حفاظ شاخ گوزنی در ابعاد خاص سفارشی توسط مشتری ساخته می گردد ولی ابعادی که معمولاً به ‌عنوان حفاظ دیوار ساختمان ها رایج و متداول هستند بدین شرح است:
حفاظ دیوار شاخ گوزنی معمولاً در شاخه ‌های به طول ۲ متر ساخته می شود. ارتفاع استاندارد حفاظ دیوار شاخ گوزنی حدود ۷۰ تا ۱۰۰ سانتی‌متر می باشد. عرض حفاظ‌ دیوار شاخ گوزنی به ارتفاع نیز بستگی دارد و معمولاً بین ۵۰ تا ۷۰ سانتی‌متر ساخته می گردد. تراکم، به معنی تعداد شاخه‌های اصلی در ۲ متر می باشد. تراکم متداول حفاظ دیوار شاخ گوزنی از ۷ تا ۱۳ ردیف در ۲ متر را شامل می گردد. ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی به طریقی انجام می گردد که شاخه‌های اصلی از سایر شاخک‌ها بلندتر و در ردیف وسط باشند. برای مثال تراکم ۱۱ یعنی در هر ۲ متر حفاظ دیوار شاخ گوزنی، ۱۱ ردیف اصلی وجود دارد. در تراکم ۱۳، شاخک‌ها تقریباً در حدود ۱۵ سانتیمتر از هم فاصله دارند. شاخه‌های اصلی را مستقیماً به شاسی جوش می ‌دهند و شاخه ‌های فرعی به شاخه اصلی جوشکاری می گردند. برخی از تولید کنندگان به دلیل تبلیغات، شاخک‌های فرعی را نیز جزء تراکم حساب می‌کنند و اعدادی تا صد و حتی بیشتر برای تراکم به مشتری بازگو می نمایند که صرفاً جنبه‌ی تبلیغاتی داشته و صحیح نمی باشد. بهتر است بدانید حداکثر تراکم مورد استفاده در نصب و ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی پانزده است.


بدیهی است که برای همه‌ ی انسان‌ها موضوع تأمین امنیت ساختمانی که در آن کار یا زندگی می نمایند یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها محسوب می شود. موضوع دیگری که این دغدغه را پر رنگ تر می نماید روش‌هایی جدیدی می باشد که سارقان از آن‌ ها برای دستبرد زدن به یک ساختمان استفاده می نمایند. ضمن آن‌که اگر در گذشته ورود غیرمجاز به خانه‌ها یا محل‌های کار فقط در شب‌ها یا ساعات غیر کاری انجام می‌شد، امروزه در هر ساعتی از شبانه‌روز شاهد اعلام گزارش‌های ورود سارقان و دستبرد به ساختمان‌ها هستیم. به همین سبب باید تمامی ابزارهایی که می‌توانند امنیت ساختمان‌های کاری یا مسکونی را تأمین کنند، به‌خوبی شناخت تا بتوان از ویژگی هر کدام از آن‌ها بهترین بهره را گرفت.
بدون شک حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از در دسترس‌ترین و بهترین ابزارهایی است که می‌توان با آن موضوع امنیت را برای یک ساختمان با هر تعداد طبقه، تأمین نمود. ابزاری که علاوه بر سادگی در نصب، نیازی به نگهداری از آن وجود ندارد و می‌توان آن را با هر رنگ و میزان تراکمی که مد نظر باشد تهیه و نصب کرد. تیم تخصصی اصفهان جوش هم اکنون با تمامی امکانات در خدمت شما گرامیان است تا خدمات مربوط به تولید و ساخت انواع حفاظ فلزی، ساخت پرگولا در اصفهان، ساخت حفاظ در اصفهان، تولید انواع حفاظ آکاردئونی اصفهان، ساخت حفاظ پنجره در اصفهان، فروش حفاظ دیوار در اصفهان، حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان، عرضه ی حفاظ بوته ای اصفهان، خدمات آهنگری و جوشکاری اصفهان، آهنگری در اصفهان، ساخت آلاچیق در اصفهان و ... در خدمت شما عزیزان می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی - انواع حفاظ شاخ گوزنی | اصفهان جوش

مقالات مرتبط