اصفهان جوش > حفاظ در اصفهان > حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان

خانه ها و حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان

خانه ها و حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش

اطلاعاتی در مورد حفاظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی نوعی حفاظ برای ساختمان می باشد که روی درب ورودی واحد و یا درب پارکینگ نصب می گردد. تسمه های فلزی روی درب به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ درب آکاردئونی جای می گیرد. این درب به صورت ریلی در محلِ نصب حرکت می نماید و بر خلاف دیگر انواع درب های ضد سرقت، قابلیت جمع شدن روی یک پایه قاب را دارا می باشد. انواع درب های آکاردئونی از نوع تاشو به حساب می آیند. هنگامی که نیاز به استفاده از آن نباشد درب به صورت بسیار کم حجم در می آید. انواع ساده، طرح دار و حتی ریموت دار حفاظ آکاردئونی نیز تولید شده که به سفارش مشتری در محل نصب می گردد. ساخت انواع حفاظ درب آکاردئونی توسط تیم تخصصی اصفهان جوش صورت می گیرد و شما عزیزان می توانید با مراجعه به این سایت از انواع قیمت حفاظ آهنی درب آپارتمان اصفهان اطلاع حاصل کنید.

اطلاعاتی در مورد حفاظ درب آکاردئونی | اصفهان جوش

حفاظ درب آکاردئونی چیست؟ | اصفهان جوش

نکته ی مهم این است که حفاظ آکاردئونی جای اندکی را اشغال می نماید. بیان کردیم که درب آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت می باشد که در قسمت بیرونی درب ورودی نصب می گردد. در واقع نصب درب آکاردئونی در راه پله انجام می شود ولی به هیچ وجه مسیر راه پله را اشغال نمی نماید. این درب زیبا روی قاب چهارچوب درب ورودی آپارتمان نصب می گردد. حتی در ساختمان هایی که دارای راه پله های بسیار کم عرض و کوچک تری هم می باشند امکان نصب درب آکاردئونی وجود خواهد داشت، چرا که پس از نصب حفاظ آکاردئونی اصفهان هیچ فضایی را در راه پله اشغال نخواهد کرد. این حفاظ امنیتی در هنگام استفاده روی چهارچوب و قاب باز گردیده و کاملا جا می شود. در هنگامی که از حفاظ آکاردئونی اصفهان استفاده نمی گردد می توان کل درب حفاظ را با قابلیت تاشو روی یکی از لنگه های درب جمع نمود. این نوع حفاظ آکاردئونی اصفهان از کم حجم ترین سازه های حفاظتی در ساختمان محسوب می شود.


ساخت حفاظ درب آکاردئونی اصفهان

امروزه بهره گیری از حفاظ درب آکاردئونی اصفهان جهت جلوگیری از سرقت بسیار رایج می باشد. ساختمان هایی که از حفاظ درب آکاردئونی اصفهان، حفاظ نرده ای و حفاظ درب آپارتمان استفاده می نمایند با دزدی و سرقت روبرو نخواهند شد. حفظ کردن اموال در نبود ساکنین با کمک سازه های امنیتی، کاملا عاقلانه می باشد. حفاظ آکاردئونی در اصفهان یکی از محبوب ترین سازه های امنیتی بر روی درب ورودی می باشد. این حفاظ بدون اینکه لطمه ای به نمای بیرونی یا دکوراسیون فضای داخل وارد نماید، امنیت قابل قبولی را ایجاد خواهد کرد. نمونه هایی از حفاظ آکاردئونی در اصفهان را در ورودی اماکن تجاری و اداری نیز می توان مشاهده نمود. پارکینگ ساختمان های مسکونی، حفاظ پنجره دوجداره و حفاظ آکاردئونی در اصفهان احتمال سرقت را تا حد زیادی کاهش خواهند داد.

ساخت حفاظ درب آکاردئونی اصفهان | اصفهان جوش
قیمت حفاظ آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش

نحوه محاسبه قیمت حفاظ آکاردئونی در اصفهان

برای تخمین میزان قیمت حفاظ آکاردئونی در اصفهان لازم است تا ابتدا اندازه ابعاد درب محاسبه گردد. ابعاد چهارچوب بیرونی درب آپارتمان توسط کارشناسان وبسایت اصفهان جوش اندازه گیری می گردد. اندازه درب، جنس پروفیل مصرفی و تراکم نرده حفاظ روی قیمت ها تاثیر مستقیم می گذارد. برای قیمت حفاظ آکاردئونی در اصفهان اغلب از طرح های پروانه ای، سه گل و ... استفاده می گردد تا زیبایی بیشتری داشته باشد. برای رنگ آمیزی، نصب و هزینه حمل و نقل هم به صورت توافقی قیمت ها لحاظ می گردد.
قیمت انواع حفاظ آکاردئونی اصفهان تحت تاثیر قیمت فروش مواد اولیه، دستمزد کارگر متخصص، هزینه رنگ آمیزی و عوامل بسیاری قرار دارد. اعلام نرخ کمتر برای قیمت حفاظ آکاردئونی اصفهان نباید موجب گمراهی و عدم توجه به کیفیت محصول گردد. برخی از افراد با استفاده از آهن نامرغوب، دست دوم و ضایعاتی اقدام به ساخت انواع حفاظ آکاردئونی اصفهان می نمایند. این درب های آکاردئونی کیفیت بسیار پایین تری دارند و با قیمت نازل تری نیز به فروش می رسند. صرف هزینه برای خرید درب اکاردونی نوعی سرمایه گزاری برای آرامش خیال و حفظ اموال است. تیم تخصصی اصفهان جوش توانسته با بهره گیری از تکنولوژی روز، بهترین نوع حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان را تولید نماید. شما عزیزان می توانید برای آگاهی از قیمت حفاظ آکاردئونی در اصفهان با کارشناسان ما تماس حاصل کنید و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.


میزان ایمنی حفاظ آکاردئونی در اصفهان

طراحی و طرز ساخت حفاظ فلزی به گونه ای است که امکان عبور از بین نرده های آهنی افقی و عمودی درب وجود نخواهد داشت. بیشترین تراکم نرده فلزی در فضای داخلی چهارچوب درب آپارتمان تهبیه و اجرا می گردد. طرح های متفاوت دو گل لوزی، سه گل لوزی و چهارگل هر کدام تراکم بیشتری را در سازه به وجود می آورند. علاوه بر نرده فلزی متراکم، قفل های ایمن درب آکاردئونی هم یک امتیاز بزرگ می باشد. به طور معمول دو قفل سوئیچی و روکار روی درب نصب می گردد ولی امکان افزودن قفل های دیگر روی درب وجود دارد. در صورت تمایل مشتریان می توان حلقه هایی برای قفل کتابی و غیره روی درب نصب نمود. هر کدام از این قفل ها ضریب امنیت حفاظ آکاردئونی در اصفهان را افزایش خواهد داد.

ایمنی حفاظ آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش

انواع حفاظ درب آکاردئونی | اصفخان جوش

انواع حفاظ درب آکاردئونی

نرده های حفاظ آکاردئونی اصفهان را می توان به دو گروه ثابت و متحرک تقسیم بندی نمود. حفاظ فلزیِ ثابت کاربرد خوبی دارد ولی حفاظ درب آپارتمان می بایست قابلیت باز و بسته شدن را دارا می باشد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی از انواع حفاظ های تاشو است. این نرده قابلیت جمع شدن را دارد. مزیت درب آکاردئونی همین حالت جمع شوندگی درب است. در مواردی که نیاز به حفاظ نباشد، سازه کامل از جلوی درب ورودی کنار رفته و جای زیادی را اشغال نمی نماید. نوع جمع شونده ی حفاظ آکاردئونی بستگی به اندازه درب تعداد لنگه های حفاظ دارد. انواع محافظ درب آپارتمان از لحاظ بازشو عبارتند از:

_ حفاظ درب آکاردئونی تک لنگه
درب های تک لنگه برای ورودی آپارتمان مناسب می باشند. این حفاظ روی قاب چهارچوب درب آپارتمان نصب می گردد و فضای راهرو و راه پله را اشغال نمی نماید. حتی در راه پله های بسیار باریک تر هم امکان نصب حفاظ آکاردئونی تک لنگه وجود خواهد داشت. این حفاظ به گونه ای طراحی شده که تنها در یک سمت باز و بسته می شود و سمت دیگر ثابت می باشد. با کشیدن حفاظ از یک سمت به سمت دیگر می توان قفل اصلی درب را استفاده نمود.
_ حفاظ درب آکاردئونی دو لنگه

سیستم باز و بسته شدن حفاظ درب آکاردئونی دو لنگه دارای تفاوت زیادی با حفاظ درب آکاردئونی تک لنگه است. در این سازه حفاظ درب آکاردئونی به دو لنگه مساوی یا نامساوی تقسیم گردیده و از طرفین باز و بسته می شود. به طور معمول از حفاظ درب آکاردئونی دو لنگه بر روی درب های بزرگتر استفاده می گردد. برای مثال درب پارکینگ ساختمان، درب های ورودی پاساژ و ... همیشه به صورت دو لنگه می باشد. سیستم سخت افزای قفل و لولا در این سازه به گونه ای است که استحکام آن را بالاتر برده است. با کشیدن درب از دو سمت به وسط می توان از قفل ها بهره برد. از مزایای حفاظ درب آکاردئونی، قفل های ایمن و پروفیل با کیفیت می باشد.

انواع حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش

نصب حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی | اصفهان جوش

نصب حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی

یکی از دلایل اصلی استقبال از انواع حفاظ آکاردئونی اصفهان، نصب آسان آن می باشد. عملیات نصب حفاظ درب آکاردئونی در کوتاه ترین زمان انجام می پذیرد. برای نصب حفاظ درب آکاردئونی، کنده کاری و تخریب دیوار کنار درب صورت نمی پذیرد و بدون هیچ تخریبی می توان سازه آهنی را روی قاب درب نصب نمود. حتی در مواقعی که درب ورودی آپارتمان کوچک تر هم باشد، نیازی به تخریب برای جاگذاری درب وجود ندارد. در واقع نرده حفاظ آکاردئونی کاملا استاندارد و مطابق با اندازه درب ورودی آپارتمان تولید می گردد. لازم به ذکر است که پیش از نصب حفاظ درب آکاردئونی می بایست ریل ها روی کف نصب گردند. حرکت درب آکاردونی روی همین ریل انجام می شود. نتیجتا نحوه صحیح نصب و جاگیری ریل ها پر اهمیت می باشد. زمان تقریبی نصب حفاظ آهنی بسیار کمتر از نصب یک دزدگیر الکترونیکی می باشد.

حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش
حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش
حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش
حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش
حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش
حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش
حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش
حفاظ درب آکاردئونی در اصفهان | اصفهان جوش

مقالات مرتبط