اصفهان جوش > حفاظ در اصفهان

همه چیز در مورد ساخت حفاظ در اصفهان

همه چیز در مورد حفاظ در اصفهان | اصفهان جوش

حفاظ روی دیوار

در حال حاضر حفاظ هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود هستند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نخواهند بود. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که عموما با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند معایب متعددی دارند. مهم ترین عیب این نوع حفاظ این است که زیبا و شیک نمی باشند. به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند، کریه المنظر و ملال آور می باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن نمی باشند. چرا که سارقین به راحتی می توانند از آن گذر نمایند. امروزه برای برطرف کردن این مشکلات، نسل جدیدی از انواع حفاظ فلزی ساخته شده اند که به حفاظ بوته ای یا حفاظ شاخ گوزنی شهرت یافته اند. تیم تخصصی اصفهان جوش انواع ساخت حفاظ و نرده اصفهان، نصب حفاظ اصفهان، تولید حفاظ در اصفهان، خدمات آهنگری و جوشکاری اصفهان، تولید درب و پنجره در اصفهان، ساخت حفاظ درب و و دیوار و پنجره در اصفهان را به صورت حرفه ای و بالاترین کیفیت برای شما عزیزان عرضه می کند.

حفاظ روی دیوار | اصفهان جوش

ساخت و نصب حفاظ اصفهان | اصفهان جوش

ساخت و نصب حفاظ اصفهان

ساخت حفاظ در اصفهان و نصب حفاظ اصفهان به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد، سارقان و حیوانات و.... انجام می پذیرد. تولید حفاظ اصفهان و نصب حفاظ اصفهان عموماٌ برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته می شود ولیکن پاره ای مواقع بر روی پنجره نیز انجام می گیرد. در گذشته حفاظ ها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار موجود بود که دارای نقاط ضعف بسیاری نیز بودند، اما این روزها با نسل جدید حفاظ فلزی مثل حفاظ دیوار شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای اصفهان، و حفاظ لیلیوم، و حفاظ نیزار مواجه می باشیم که از نظر ظاهر، امنیت و استحکام بسیار کاربردی تر می باشد و مورد تأیید نیروهای امنیتی نیز می باشد.
جنس رنگ حفاظ، از نوع پوشش فام درجه یک است. طول هر شاخه ی حفاظ به دو متر می رسد. عرض حفاظ فلزی به ۳۰ تا ۷۵ سانتی متر می رسد. ارتفاع حفاظ ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی متر می باشد. برای جوش شاخه های حفاظ از روش جوشکاری دوطرفه و الکترود استفاده می گردد. مقطع برش پیکان های حفاظ دو الی چهار سانتی متر می باشد و برای ساخت آن از میلگرد ده بهره گیری می گردد.
به عنوان مثال، ساختار حفاظ دیوار شاخ گوزنی به صورتی می باشد که سارق حرفه ای، با توجه به نوک تیز و برنده میلگردهای بکار رفته در ساخت حفاظ، امکان عبور از آن را نخواهد یافت. در ساخت این حفاظ دیوار شاخ گوزنی از فولاد مقاوم و میلگردهای ده استفاده می گردد و قابل نصب بر روی فلز، بتن و سنگ هست.

انواع حفاظ در اصفهان

انواع حفاظ در اصفهان به دو دسته کلی تقسیم می گردند:
۱) حفاظ کلاسیک:
به طور کلی عموما برای کار در متراژ زیاد استفاده می گردد. الف) حفاظ سرنیزه ای: ساده ترین نوع حفاظ فلزی با قابلیت افزایش ارتفاع عبور روی دیوار. ب) حفاظ آبشاری: یکی از پرکاربردترین انواع حفاظ برای کار در متراژ زیاد مثل شهرک های مسکونی، شهرک های صنعتی، پایانه ها ی مسافربری، زمین های بزرگ تجاری و زمین کشاورزی.

انواع حفاظ در اصفهان | اصفهان جوش

انواع حفاظ در اصفهان - حفاظ کلاسیک - حفاظ مدرن | اصفهان جوش

۲) حفاظ مدرن یا حفاظ نامنظم: قیمت پایین و امنیت بالا موجب استقبال فوق العاده زیاد از این نوع حفاظ فلزی شده است. ترکیبی از لبه های تیز و برنده فلزی که به ارتفاع و حجم های مختلف بصورت متراکم در کنار هم قرار گرفته اند. به صورتی که حتی فکر عبور را هم برای هر ناظری ناممکن می نماید.
الف) حفاظ شاخ گوزنی: قیمت پایین، امنیت بالا، با قابلیت تعیین ارتفاع، رنگ و تراکم، طراحی به شکل شاخ گوزن
ب) حفاظ بوته ای: قیمت پایین، امنیت بالا، با قابلیت تعیین ارتفاع , رنگ و تراکم با طراحی به شکل بوته خار
ج) حفاظ لیلیوم: زیباترین مدل حفاظ مدرن با طراحی به شکل گل لیلیوم، امنیت بسیار بالا، با قابلیت تعیین ارتفاع و رنگ
د) حفاظ نیزار: یکی از زیباترین مدل ها طراحی شده بصورت قوسی متقارن، امنیت فوق العاده زیاد، با قابلیت تعیین ارتفاع و رنگ

نکاتی در مورد حفاظ روی دیوار

حفاظ های مدرن، ایمنی و جذابیت ظاهری بیشتری نسبت به حفاظ های سنتی و قدیمی دارند و برای انواع ساختمان ها به کار می روند. حفاظ دیوار شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای اصفهان، و حفاظ درب و دیوار و حفاظ پنجره لیلیوم از جمله حفاظ های مدرن می باشند.
از آن جایی که حفاظ های روی دیوار قدیمی از امنیت و زیبایی کافی برخوردار نبودند، امروزه بسیاری از معماران و طراحان از حفاظ نرده های دیوار نسل جدید استفاده می نمایند. مثلا حفاظ دیوار شاخ گوزنی با الهام گرفتن از شکل شاخ های گوزن ساخته شده است و در بازار اصفهان بسیار پر طرفدار می باشد به طوری که امروزه بیش از نود درصد از حفاظ های تولید و استفاده شده در اصفهان، از نوع حفاظ دیوار شاخ گوزنی می باشد. این نوع حفاظ روی دیوار از سوی نیروی انتظامی کشور برای تامین امنیت تایید شده است. اگر حفاظ دیوار را بر روی زمین قرار دهید، عبور از روی آن غیر ممکن و یا بسیار سخت خواهد شد. شما می توانید این نوع حفاظ فلزی یا نرده روی دیوار را مورد استفاده قرار دهید چرا که دزدها کمتر به سراغ خانه هایی می روند که بر روی دیوارشان از این نوع حصار بهره گیری نموده اند.

نکاتی در مورد حفاظ روی دیوار | اصفهان جوش

دانستنی هایی در مورد حفاظ روی دیوار | اصفهان جوش

از جمله دیگر مزایای حفاظ روی دیوار می توان به عمر و ماندگاری آن اشاره نمود. این حفاظ ها پس از نصب احتیاج به مراقبت و نگهداری ویژه ای نخواهند داشت، همچنین به دلیل جنس آن ها، از عمر و ماندگاری زیادی نیز برخوردار هستند. همچنین نصب و اجرای آسان این نوع از حفاظ دیوار نیز یک ویژگی مهم دیگر می باشد که شما باید از آن آگاهی داشته باشید. در مجموع با توجه به ویژگی های این نوع از حفاظ روی دیوار می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده نمایید.
حفاظ روی دیوار
در ابعاد و کیفیت و قیمت های مختلفی ساخته می شود و به فروش میرسد. فروش حفاظ در اصفهان با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط تیم تخصصی اصفهان جوش انجام می پذیرد. ارتفاع های مختلفی برای ساخت حفاظ فلزی وجود دارد، همچنین تراکم میلگردهای مورد استفاده در ساخت حفاظ ها نیز متفاوت است. این موارد باعث می گردند تا انواع مختلف این حفاظ های دیوار دارای قیمت های متفاوتی باشد. نرده روی دیوار از نظر تأمین امنیت برای منازل و ساختمان ها بسیار مهم هستند پس باید در خرید آن ها دقت لازم را داشته باشیم و امنیت خودتان را حفظ نماییم.
تیم تخصصی اصفهان جوش یکی از بهترین ها در زمینه ی تولید و فروش حفاظ در اصفهان می باشد که با تولید سالانه بیش از دویست هزار متر انواع حفاظ، حجم قابل توجهی از نیاز بازار ایران را تامین می نماید. ما با تکیه بر توانایی تیم تولید حفاظ در اصفهان خود، حفاظ های با کیفیتی را تولید می نماییم و در اختیار شما همشهریان گرامی می گذاریم. حفاظ روی دیوار تولید شده توسط تیم اصفهان جوش در ابعاد و تراکم های مختلف موجود می باشند. شما می توانید حفاظ روی دیوار را با ارتفاع های ۷۰ ،۹۰ و ۱۲۰ که در تراکم های مختلف در تعداد مختلف ردیف ها، از طریق وبسایت اصفهان جوش تهیه نمایید.

حفاظ در اصفهان | اصفهان جوش
حفاظ در اصفهان | اصفهان جوش
حفاظ در اصفهان | اصفهان جوش
حفاظ در اصفهان | اصفهان جوش

مقالات مرتبط